Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Help! Ti hogy kenitek fel az...

Help! Ti hogy kenitek fel az alapozót hogy rendes legyen? (Azok válasza érdekel akiknek valóban problémás a bőre)

Figyelt kérdés

Valaki mondja meg mit csinálok rosszul:

1. bőrradíros arctisztítás

2. hidratáló krém

3. színezett hidratáló (most ez van alapozó helyett)

4. púder

Minden jó minőségű, nem azzal van a gond, másfajtákkal is ugyanaz van. Szóval leginkább az orromon látszik meg, olyan mintha hámlana picit és "poros" lenne. Felkenés után próbálom letörölgetni kicsit, de nem javít a dolgon, próbáltam nagyon vékony rétegben felvinni az alapozót, de akkor is ilyen lesz. A legrosszabb hogy ez a szobában alig látszik, csak kinti fénynél... de ott rémes. Mit csinálok rosszul?



2012. szept. 7. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A bőröddel van gond!különben is az alapózó alá kell valami hidratáló krém,pl héliaD!!!

én is ezt használom.

2012. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a bőrömmel gond van, ezért radírozom előtte és kenek rá hidratálót, de nem segít. Hogy a fenébe tud állandóan hámlani... ez nem lehet. Mit csináljak vele?
2012. szept. 7. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is e szokott lenni, nem tudom mitől. én alapozót + púdert használok, nekem csak az orromon szokott látszani
2012. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamiféle hámosító kenőcsöt vegyél, pl. babapopsikenőcsöt, azok jók rá. Én is rakok a homlokomra, a hámlik :) Egyébként szerintem nem kell minden nap radírozni, elég mondjuk heti 3 alkalommal, közötte száraz bőrre való arclemosó zselét használj.
2012. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad naponta radírozni a bőrt, bőven elég hetente 2x.


Egyébként a problémás bőr mit jelent? Pattanásos vagy? Vagy a hámlás jelenti a problémát?


Mindenképpen a bőrtípusodnak megfelelő termékeket kell használni.

Egyébként az arctisztítás után használj tonikot, ami összehúzza a pórusokat és felkészíti a bőrt a hidratálásra. Utána használj arckrémet és sminkelég előtt várj 10-15 percet, hogy a bőr be tudja szívni a krémet.

2012. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám és azt mondta a kozmetikusom h egyek A vitamin tartalmú zöldségeket (répa, sütőtök) mert ezek hámképzőek.
2012. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!