Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az ilyen karkötőt hogy lehet...

Az ilyen karkötőt hogy lehet elkészíteni? Kép lent.

Figyelt kérdés

Sok-sok boltban kerestem már, de ilyen fajta karkötőt sehol nem lehet kapni. ( Vagy mégis? Van ötletetek? Írjátok azt is )

Én megpróbálkoztam vele, de az összeragasztás sehogy sem megy, pedig ragasztópisztollyal csináltam. Valaki le tudná nekem írni az elkészítés menetét? Vagy youtube link? :D


[link]


Amúgy az első bolt amit megtámadtam,, az a Claires volt... egyéb ötletek, hogy hol lehet ilyet beszerezni?



2012. szept. 8. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik kézimunkaboltban vehetsz színes cipzárakat és teheted őket a karodra. Nem kell semmilyen "elkészítés"
2012. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hangsúly a ragasztáson van.

Vagy ez ilyen egyszeri használatos? :D Mert csak úgy sikerült, hogy a karomon ragasztom össze...

2012. szept. 8. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Keresgéltem youtube-on, de sajnos nem találtam cipzárkarkötőt. Viszont szerintem ez is tetszene neked, én mindenesetre elkészítem magamnak :)

http://www.youtube.com/watch?v=tUBTRs7Avk0

2012. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem ez segít :)

2012. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem értem hogy mit akarsz ezen ragasztani...

megvan a cipzár, a végeit lezárod mondjuk szalagzáró véggel, és arra rászerelsz valamilyen kapcsot. ennyi.


[link]

[link]


ilyeneket bármelyik hobbiboltban találsz, vagy netről is tudsz rendelni.

2012. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

14:41 : Ahh, nem akarja behozni a képet... De sok bajom van :D

14:42 : Azzal is próbáltam már.

2012. szept. 15. 22:45
 7/7 anonim válasza:
Már van a Claire's-ben...:)) ma mentem be megkérdezni pont és van, többféle színben. (ha még aktuális a kérdés :D )
2012. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!