Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » új sminkeket szeretnék! Mit...

új sminkeket szeretnék! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap kidobtam az összes gagyi/lejárt/elhasznált sminkemet és elhatároztam veszek újakat. Adnátok tanácsokat milyet vegyek? Nem akarok túl drágát.


alapozóra nincs szükségem BB krémet veszek helyette :)

de pl : korrektor, púder, szemcerúza, szempillaspirál, szemhélyfesték - ezekből milyet vegyek? kb max 1 termékre 1000-2000 ft-ot tudok szánni



köszi! 18/L


2012. szept. 10. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Púder: Essence Fix&Matte vagy Rimmel Stay Matte

Korrektor: szintén Essence vagy a Catrice korrektorpalettája

Szemceruza: attól függően, hogy milyen a szemed, egy barna v. sötétszürke és egy színes (kék, zöld vagy lila). Catrice

Spirál: Lovely (nem jut eszembe a neve, teljesen sárga és egy kicsit göndöríti is) vagy NYC Showtime

Szemhéjfesték: Essence v. Catrice, inkább paletták ne monók. Legalább 1 semleges árnyalat, 1 sötét és egy nagyon világos, csillámló vagy selyemfényű.


Én a helyedben vennék pirosítót és/vagy bronzosítót is.


Ezekkel elég sok mindent össze tudsz rakni


egy sminkes

2012. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szempillaspirál

[link]

vízálló és szépen kiemeli a pillákat


szemhéjtus

[link]

szintén vízálló és tényleg egész nap a helyén marad alap nélkül, én ezt használom a vízvonalamra is és nem kell hozzányúlnom


szemhéjfesték

[link]

még csak most rendeltem és még nem kaptam meg, de elvileg ez is egész nap a helyén marad


szemöldökceruza

[link]

ezt a színt ma vettem, de ez előtt már volt egy feketém

2012. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!