Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek nagyon sok ha...

Szerintetek nagyon sok ha évente 1szer meglep magam 1 drága parfümmel?

Figyelt kérdés

Pont úgy alakult h 2 éve évente megtetszett egy-egy illat, és megvettem magamnak a zsebpénzemből névnapra vagy szülinapra. Spórolós vagyok, így kicsit nehezen adok ki ennyi pénzt egyszerre (15.000), de beosztom a parfümöket, meg nem fújom velük agyon magam. Igaz h sok parfümöm van (10körül), de vannak olcsóbbak, és már mind fogyóban van, és most már jobban szeretem a nagy szerelem illatokat, mint hogy csak azért veszem meg mert olcsó, és csak kicsit tetszik. Amit most kinéztem, azt is már vagy 1-2 hónapja kiszemeltem :D

Ti hogy vagytok ezzel?



2012. szept. 12. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én is spórolós vagyok ,de szerintem néha megérdemel mindenki olyasmit amire régóta vágyik.

Én is kinéztem egy nagyon kellemes illatú férfi parfümöt és 1 évnyi spórolt pénzem költöttem rá diák ként.

2012. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is évente veszek (vagy kapok) egy drágább parfümöt, Armani:Diamond, nagyon szeretem :)
2012. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na, akkor nem beteges :D

Köszi h válaszoltatok :)

2012. szept. 12. 13:44
 4/7 A kérdező kommentje:
A héten lesz is a névnapom... :)
2012. szept. 12. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia Enikő!


Milyen parfümjeid vannak?

leírod?

2012. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz. én sem engedhetném meg magamnak. de az, ha mondjuk alkalomadtán meglátsz valamit és tetszik, ha van pénzed, miért ne vehetnéd meg? én is vettem egy tatyót 6ezerért, jó, nem olyan sok pénz érte, de akkoris :D
2012. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehetnék Edit is, nem? :D


A drágábbak közül van egy [link]


meg egy [link]


meg ez is: [link]


ezekbe meg kevés van: [link]


[link]



most ezt szeretném (azt h a toilette-t vagy a parfümöt még nem tudom) [link]


Egyébként van Oriflames: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


De csak a vattacukrosból, a Givenchy-ből, a Lancomé-ból, meg a Escada Desire me-ből van normál mennyiség, a többibe már alig van csak sajnálom kifújni az összeset és kidobni :(

Azt hiszem parfüm mániás vagyok :D

2012. szept. 12. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!