Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani jól fedő,...

Tudnátok ajánlani jól fedő, nagyon világos bőrre való alapozókat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még olyat nem láttam... cadeavera 2in1 púder viszont jobban fed mint eddig bármelyik alapozóm és világos is. Essence színezett hidratálóval használom, így szinte tökéletes.
2012. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én Max Factor Color Adaptot használok, a legvilágosabbat. A színe nekem jó, a fedése erős közepes, nem tökéletes (mondjuk nekem az egész orrom piros szokott lenni néha a pattanásoktól, azt nem fedi el 100%-osan), de így nincs maszkhatása.

Használok még Essence Soft Touch Mousse-t, annak erősebb a fedése, viszont ez meg nem olyan tartós.

2012. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Énis azt használom mint az első válaszoló. Nekem tökéletes. Természtes hatást kelt a púderrel együtt. :)


Próbáld ki mert nagyon megéri! Púder 700 ft , színezett hidratáló 600 ft

2012. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Utána néztem a cadeavera 2in1 púdernek és sok jót olvastam róla.:) Ezt alapozóval is lehet használni vagy elég hozzá színezett hidratáló?
2012. szept. 26. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:

használhatod alapozóval is de tény hogy ez a púder eléggé fed még egy szinezett hidratálóval is. De ez bőrtipústól függ pl az én arcomon nem kell semmit "elfedni" csak annyi hogy van pár miteszerem és a szemkörnyéken nem egyenletes a bőrszínem. De nekem szinezett hidratálóval olyan mintha alapozót kennék fel.



De próbáld ki ezzel és azzal is! :) majd meglátod neked melyik a jobb.:)

2012. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megvettem a CV púdert soft ivory árnyalatban, sajnos essence színezett hidratálót már nem találtam.Csak müllerbe lehet kapni? Esetleg nem tudnátok ajánlani olyan alapozót amelynek hasonló a színe?
2012. szept. 29. 18:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vichy Normaderm (főleg ha vannak nagyobb bőrhibáid)

és a Nyx alapozója is nagyonfehér,de annak a fedése inkább közepes.

2012. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Csatlakozom az 1. válaszolóhoz! Nekem is bevált.:)
2012. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 B. Petra ***** válasza:

A Bellapierre alapozója nagyon jó, és természetes anyagokból készült:


[link]

2012. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!