Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen parfümöt ajánlanátok...

Milyen parfümöt ajánlanátok egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Inkább sportosan öltözködöm és szeretem az édes illatokat. De végülis bármilyet írhattok, ami nektek tetszik. :)

Az árkategória teljesen mindegy.


2012. szept. 15. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy piros puma utánzat van. Édeskés, de nem túlzottan, azt én nem szeretem. Avontól van Pur Blankám, ez egy könnyű, fiatalos, friss illat. Esetleg a B.U. parfüm még fiatalos, kellemes illatú. Bár már régen volt olyanom.
2012. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a Puma Animagical sportos, friss illat, kissé édeskés is, valószínúleg :) Amúgy édes illat a Playboy: Play It Sexy, de nem igazán sportos. A B.U. parfümök is finomak, sportosak, frissek, de nem éppen édesek (azt hiszem). Our Blanca is friss illat. Ezek kb 2000-6000 ft között vannak. Én fűszeres parfümöket használok inkább, nem hiszem, hogy neked az tetszene :)

19/L

2012. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Cacharel - Amor Amor-t ajánlom. Nagyon finom illat :)
2012. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző komit mintha én írtam volna :) a puma animagicalt ajánlanám, édeskésnek a playboy play it lovely, esetleg kicsit sportos de isteni illatnak a rózsaszín adidast. :)
2012. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Thierry Mugler - Angel ... többféle van, én az Aqua-ásat ajánlom. De ha bejön az édes illat, lehet, hogy a klasszikus verzió (csokis) jön be Neked.
2012. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, majd megyek szaglászni :)
2012. szept. 16. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!