Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tegnap voltam kozmetikusnál...

Tegnap voltam kozmetikusnál és úgy megnyomkodta az orromat, hogy olyan mintha orrba vágott volna valaki. Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan tüntethetném el lehetőleg hétfőre?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, ez sajnos az arctisztítás velejárója:/ tegyél rá alapozót vagy AKNECOLOR krémet (nekem szokott segíteni, bármelyik patikába kapható, gyógyít és takar is ) de ha már nem tudsz addig venni, akkor sima alapozó vagy púderrel takard el. esetleg vasárnap este tegyél rá jeget az is segíteni szokott :)
2012. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj a korrektorral és az alapozóva, hogy ha rá kenem akkor is olyan, mintha koszos vagy kormos lenne az orrom. olyan krémet meg nem hiszem hogy már betudnék szerezni.. köszi a választ
2012. szept. 15. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Aloevera esetleg ha van. Vagy körömvirágkenőcs
2012. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez természetes, ha kozmetikusnál voltál. Persze, csak ha jól kitisztította.(Én egyszer nem a rég, bevállt kozmetikusommal csináltattam, semmi nem látszott utánna, vagyis alig látszott valami, de nem volt jól kitísztítva...) Magától elfog múlni nemsokára.:)
2012. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom, nem először voltam, csak most annyira kitisztította, hogy az orrom drasztikus, a többi annyira nem zavar, de olyan mintha sebes lenne az egész és nagyon csúnya, csak azt kéne egy kicsit halványítani..

Már bekentem paradicsommal, tonickal és aloe verával..

2012. szept. 16. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!