Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthon ragasztottam magamnak...

Otthon ragasztottam magamnak fel műkörmöt. Mennyi ideig szabad rajtahagyni?

Figyelt kérdés
(azért mert rágom a körmöm és hátha segít a leszokásba)félek hogy begombásodhat...nem tudom meddig szabad hogy rajta maradjon hisz nem kozmetikus csinálta
2008. máj. 15. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában elkezdenek a műkörmök maguktól lepotyogni elég hamar, és akkor vagy pótolod, vagy meg akarsz majd szabadulni tőlük. Akkor van esély inkább a gombásodásra, ha levegő maradt a körmöd, és a mű közt. Ha nem levegős, akkor elvileg nem lehet baj, maradhat amíg bírod.
2008. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csináltass zselés műkörmöt. Én nemrég csináltattam először, és mondta a műkörmös csaj, hogy sokan csináltatnak azért, mert rágják a körmüket. Az rajtamarad addig, amíg le nem nő :) És sokkal szebb, mint a tippek, amiket árulnak, olyan lesz, amilyenre akarod. Ha tetszik, akkor utána már csak töltetni kell. Nem tudom, hol laksz, de én összesen 3000 forintot fizettem (nálunk ez egy átlagos ár), töltésnél meg 1400 lesz majd. Mondjuk Pesten drágább. De szerintem megéri, ez rajtamarad és szebb.
2008. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez igaz le a műkörömmel nekem is zselás van nekem körmös 2000-ért csinálta és 1000-ért tölti és olyan mint a sajátom!!! de várd meg amíg az elkezd lepotyogni!!!!
2008. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jah és még anyit hogy a zseléset nem tudod lerágni én is rágcsáltam de miután rájötem hogy nem tudom lerágni azóta szép a körmöm 15 vagyok!!!!
2008. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is javaslom a sajátr köröm megerősítését zselével!Természetes hatása van, tarós, és bármilyen díszítést lehet rátenni.

Tuti leszoktat a rágásról:)))

Hol laksz?Én tudok egy jó körmöst ajánlani neked.

2008. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Budapest 7.ker
2008. máj. 31. 08:36
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ha légmentesen raktad fel,és király, akkor adig ameddig egy nem esik le, vagy ameddig undorítóan le van nőve. egyébként ha szarul raktad fel akkor egy nap után berohad, és akkor már tök mindegy hogy van-e rajta műköröm.
2008. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan 2 hét után szedd le!
2018. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!