Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozó jobb Essence...

Melyik alapozó jobb Essence stay all day vagy Catrice infinitte matt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

A Catrice ről nagyon sok jót mondanak, de nézd meg a kremmania.hu oldalon és ott össze tudod hasonlítani. :)

Ha nekem most kellene alapozó, a Catrice-t venném.

2012. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Catrice sokkal jobb, az Essence semmit nem ér... próbáltam mindkettőt.
2012. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Essence-t nem próbáltam, de a Catrice-ről csak jót tudok mondani. Szerintem érdemes kipróbálni.
2012. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Essence stay all day-t ajánlom. Próbáltam már több Essence és Catrice alapozót. A stay all day veri a drágább alapozókat is!
2012. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 paradicsom31 ***** válasza:
Veri, ja... csak hót sárga mind, az én fehér, sápadt bőrömön ... kínaiaknak ajánlom.
2013. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos hófehér bőrre csak a professzionális márkák készítenek termékeket. Nem vagyok kínai, de tökéletesen működnek rajtam az olcsóbb (pl. Catrice) alapozók is. Szóval azért, mert neked egy termék nem válik be, még nem kell így leszólni. Az emberek 95%-ának illik a bőrszínéhez. Te beleestél az 5-be.
2013. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!