Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem vagyok valami járatos...

Nem vagyok valami járatos sminktémában, ezért is szoktam csak hétköznaponként szemceruzát és szempillaspirált használni. Viszont most szeretnék egy vadabb sminket kipróbálni, de fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá. Valaki esetleg tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szóval.. szeretnék egy vadabb, bulizósabb sminket kipróbálni. Esetleg valaki letudná írni, hogy pl. ezt: [link] Jpg (bocsi a kis képért) a sminket hogy kell elkészíteni? :) Ha lehet, akkor sminkmárkákat is írjatok, amivel érdemes majd elkészítenem.! :) Köszönöm !! :)

2012. szept. 17. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem jó a kép. :D Talán így: [link]
2012. szept. 17. 17:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Remélem, csak buliba hordanád ezt a sminket és vagy legalább 16...

Egyébként a Youtube tele van sminkelős videókkal, mazsolázz.

2012. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha felmész Youtube-ra, írd be a keresőbe, hogy "smokey eye tutorial" és rengeteget kidob. Van ami szolidabb, van ami elég vad, illetve színt is szoktak belevinni :) Elég részletesek és jól követhetők :)
2012. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keresgélj itt: http://www.youtube.com/user/MichellePhan?feature=watch

Sokféle smink van fent és a legtöbb egyszerű is :D

2012. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!