Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti szeretitek a Kallos terméke...

Ti szeretitek a Kallos termékeket? Mi a véleményetek a hajfestékeikről, és a körömlakkjairól?

Figyelt kérdés
Olvastam már blogokon véleményeket, de nagyon megoszlanak, ezért gondoltam megkérdezem itt is, hogy még több információt gyűjtsek róluk...

2012. szept. 17. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A hajfestékeikről pozitív véleményen vagyok, az egyetlen aminek szeretem az illatát :)
2012. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az árukat biztos megérik, most szeretném kipróbálni én is a feketét, de kicsit félek, hogy nem fed rendesen (az előző festéket is ledobta a vörös festék)...Jól fed?És mennyire tartós?
2012. szept. 17. 22:23
 3/7 Nesi81 ***** válasza:
A körömlakkjai árhoz képest jók. ( műkörmös)
2012. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eddig én is csak egyszer festettem vele. Középkategória, tehát nem a legtartósabb de nem is a legsz@rabb. Az ára tükrözi a minőségét. Milyen színű a hajad? Vörös vagy a vöröst dobta le?
2012. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most ilyen feketés barnás vöröses...évekig vörös voltam, átfestettük feketére, viszont nem fogta be rendesen a vöröset...szóval elég fura színe van...


Amúgy lakkot akkor tuti veszek...a hajfestékben még bizonytalan vagyok...de amennyiért láttam az elég olcsó, és ha rendesen fog be megéri...

2012. szept. 18. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Én körömlakkot nem próbáltam még, a hajamat sem festem, természetes fekete, de a samponom, balzsamom, hővédőm mind Kallos, és nagyon elégedett vagyok velük. Egyáltalán nem drágák, és nagyon jók! A legjobb sampon (Vaniliás) amit eddig használtam!

14/L

2013. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyetértek! :)

Azóta már függő lettem a hajfestéküktől, és a körömlakk se olyan borzasztó, teljesen megéri...:)


A sampont még nem próbáltam, des zerintem ki fogom azt is..:)

2013. dec. 26. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!