Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik műköröm a...

Szerintetek melyik műköröm a legjobb? zselés, tipp vagy porcelán?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A tip az felejtős. Bár sokan csinálják, mert nem tudnak normálisan építeni. De elavult technika, és több benne a hibalehetőség is.


Az, hogy zselé vagy porcelán, szinte teljesen mindegy. Mindkettőt meg lehet szépen csinálni, ha valaki ért hozzá.

2012. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

engem is érdekelne, melyik lehet a jó választás.

Egyszer volt zselés lakkom, körömágyhosszabbítós. Az egy dolog, hogy csúnya színt használt, de szerintem nagyon vastag is volt. Csak egy bizonyos alkalomra kellett, de miután lenőtt egy pár és már fájt, leszedettem akkor- eleve nem akartam hosszú távra.

Onnantól kezdve egy jó hónapig szenvedtem, a körmöm tövig berepedve, letörve, beszakadva. Úgy nézett ki, mint egy 6 éves aki rágja.. nagyon ciki volt, munkában is.


Mi lehet a megoldás? Azt tudom, hogy a lemosható sem könnyen mosató le- tekercselni kell, meg miegymás.


köszi

2012. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás az, hogy olyan körmöst választ az ember, aki nem reszeli szét a körmöt, és akkor nem lesz vékony, és nem fog a műköröm hordás után töredezni.
2012. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!