Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti mennyi pénzt...

Lányok! Ti mennyi pénzt költetek átlagosan kenceficékre?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem sokat havi 1500-2000 forintot mert mindenből inkább az olcsóbbat veszem mert kb. ugyan az a 500forintos és a 2000 forintos pl. alapozó vagy éppen az iylen szempillaspirálok . de a sampon és a hajbalzsam is ilyen:D
2012. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha mindent nézünk akkor 4-5e
2012. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem tudom pontosan meghatározni, mert vannak dolgok, mint pl. az alapozó, púder, szemceruza, rúzs, stb...ezeket nem kell havi szinten megvásárolnom. Jó darabig kitart.

Szempillaspirált veszek havonta, hajfestéket, meg pár apróságot.

Havi 5000-ből megállok, de ebbe belefér olyasmi is, amire nincs feltétlenül szükségem, vagy ha valami tartósabb dolog kifogy, és pótolom.

2012. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2000 ft-nál nem többet.
2012. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. 5000-7000 között. Sok hajápolót veszek, szerintem balzsamból a legtöbbet, mert egy flakon csak 4 mosásra elég (1,5 hétre).
2012. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!