Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet műkörömmel gitározni?

Lehet műkörömmel gitározni?

Figyelt kérdés
Nem nagy , mandula alakú. És ha nem akkor nem lehetne úgy megoldani , hogy kockára le legyen reszelve? Mindegy csak hadd maradjon meg a műkörmöm. Nagyon megszoktam már , hogy van. Lehet hülyén hangzik de ha nem lenne az olyan lenne mintha egy darabot elvettek volna belőlem. Már így is a sírás kerülget. Hogy lehet nem lehet. Válaszokat előre is köszi:) (23N)
2012. szept. 22. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Sírás kerülget? Pff... :D Amúgy ezt neked kell kitapasztalnod. Így látatlanba nem fogjuk tudni.
2012. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából felhívta a tanárt nem rég és..azt mondta nem lehet.:( Le kell szedetnem. De azt úgy nem lehetne megoldani , hogy lereszeli a műkörmös picire/és vagy kocka alakúra?
2012. szept. 22. 15:03
 3/10 A kérdező kommentje:

Ekkora jó lenne? :

[link]

2012. szept. 22. 15:20
 4/10 anonim ***** válasza:

amivel a húrokat fogod le, annak csutka rövidnek kell lennie. arra tök felesleges a műköröm. a pengetős ujjakra viszont szoktak tenni, pasik is.

azért ez nem olyan nagy tragédia. Vagy szimplán ne gitározz..

2012. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, amit linkeltél, túl hosszú hozzá! csutka rövidre kell vágni, különben nem tudod lefogni az akkordokat! Hidd el nekem, nekem is volt egy időben műkörmöm, amikor szüneteltettem gitározást, és amikor újrakezdtem, leszedettem a műkörmöt.

Döntsd el, neked mi a fontosabb

2012. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
zenészeknek csutkarövid köröm kell
2012. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát rendben..akkor oké. Majd megbarátkozom a dologgal.
2012. szept. 22. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem akkora volt és simán ment vele....
2012. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudod tőlük ujjheggyel lefogni a húrokat
2012. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
ami belinkeltél köröm, azzal simán lehet gitározni :)
2012. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!