Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon sárgás a fogam és arra...

Nagyon sárgás a fogam és arra vagyok kíváncsi hogy mielőtt szódabikarbónával elkezdeném mosni, valakinek nem vált be valamilyen fogfehérítő fogkrém?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a listerine stay white szájvíz vált be
2012. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
100%
colgate max white .tök jó
2012. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
blanx tök jó
2012. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem óriási segítséget nyújtott a Perl Weiss fogfehérítő fogkrém (rózsaszín csomagolás). Ha dohányzol, akkor is segít, mert van kifejezetten nekik készült ilyen hatású fogkrém (kék csomagolás). Csak ajánlani tudom :)
2012. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Amodent fehérítő fogkréme is segített. De ha érzékeny az ínyed, akkor megmarja, mert van benne valami hatóanyag, ami nekem már erős volt. De fehéríteni azért fehérít.
2012. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!