Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiak! Mit gondoltok a...

Férfiak! Mit gondoltok a lábujjkörmök lakkozásáról?

Figyelt kérdés
Én azt mondom, hogy felesleges és nem tetszik. De barátnőm pedig folyamatosan lakkozza, szerinte nyáron elengedhetetlen. Lehet, hogy igaza van, ha szereti, viselje. :) Kíváncsi vagyok a férfiak véleményére.
2009. aug. 2. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, a barátnőm goth, és kezén-lábán fekete a köröm. A fehér bőréhez nagyon jól mutat:D
2009. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, szerintem is felesleges.

Én nem mondom, hogy nem tetszik mert különösebben nem érdekel. Bár, inkább rondának tartom, mint szépnek az egyszer igaz. :) (mindegy milyen szín...)

Nekem bőven elég, ha a lábon a köröm rendben van tartva. Pl. le van vágva meg egyszerűen tiszta,ápolt.


Én nem is csinálok vele semmit, átlátszó lakkot se használok rá... régen amikor még kicsi voltam (kb. 10 éve :D) párszor kifestettem ezüsttel - na ennyi elég is volt.

De ma már semmi pénzért nem lakkoznám ki a lábamon a körmöm, nem értem mi a jó benne. A kezemen is csak azért hagyom hosszúra és lakkozom ki mert elég férfias kezem van és így jobban néz ki. Na mondjuk az agyamra is megy rendesen, hogy nem tudok tisztességesen megcsinálni semmit. ( Ha már itt tartunk a műköröm az amit sosem fogok megérteni. Kérdező tudtad, hogy már lábra is lehet kapni műkörmöt? :DDD )

Gondolom amúgy ebből már sikerült rájönni, hogy én nő vagyok... Elnézést, hogy írtam, észrevettem, hogy a férfiakat szólítottad meg csak nem bírtam visszafogni magam :)

De ha arra akartál kitérni másoknak tetszik-e a nőkön akkor arra is tudok válaszolni szóval nincs probléma :D

Én a barátnőmön (már amikor van...) se szeretem ha ki van lakkozva a lábujján a köröm, számomra nem izgató. Nem vagyok ellene az élénk, trendi színekben de pl. egy tűzpiros vagy élénk kék vagy valami harsány szín inkább zavaró a lábon.


Írhatnának még férfiak, mert én is kíváncsi vagyok ők milyen véleményen vannak.

(Mellékesen nálunk ez pár hónapja volt téma, olyan válaszok születtek, hogy a többséget nem érdekli, viszont voltak páron akik azt mondták ők erre indultak be. Van akinél pl. a piros körmök tuti nyerők...)

2009. aug. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
páran*
2009. aug. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szintelen és a vörös nagyon bejön: 1* láttam egy világoszöld lábujjas nőt, az már nem annyira. :)
2010. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon gááááááááááááááááz (20/F)
2010. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!