Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek egy férfi...

Mi a véleményetek egy férfi kezén egy matyó/kalocsai mintás tetoválásról?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
az h gáz ... minden ami ilyen mintás nálam tabu :D szerintem csúnya
2012. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2012. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most ne varrass magadra ilyet. Nagy divat most a régi magyar motívumokhoz nyúlni, de 2 év múlva már nem lesz kelendő. Most minden kalocsai még a bugyi is. Ha nem akarod, hogy divatmajomnak nézzek inkább ne, várj vele 1-2 évet és ha tényleg ez kell, hát akkor varrass ilyet.
2012. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SzilKa ***** válasza:

Eddig csak egy pasira varrtam ilyesmit, de neki egy régi nonfi "mögé" helyeztük el, így nem lett annyira csajos.

Én inkbb nem javasolnám, egy csaj később is szívesen viselheti, amikor már kimegy a divatból, mert ha szépen van megcsinálva, később sem lesz ciki, de egy pasira annyira nem illik.


Ha mégis ragaszkodsz hozzá, legalább a színei legyenek fiúsak - fekete, kék, stb.

2012. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az, hogy lol
2012. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azt gondolom, hogy divatmajom... ha annyira "sokat jelenet neki" a kalocsai minta, miért ppont akkkor jut eszébe magára varratni, amikor mindenki azt viseli még a bugyiján is?
2012. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most figyeltem fel rá, most tetszett meg.
2012. szept. 26. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!