Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Táska és parfüm vásár előtt...

Táska és parfüm vásár előtt állok, de döntés képtelen vagyok, szívesen "meghallgatnám" a véleményeteket?!

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, egyetemre járok, mellette több helyen vagyok gyakorlaton, több publikációt is írok, így nagyon sokat mászkálok. Lapos talpú cipőt hordok, egyszerű balerinát vagy sportcipőt. Általában farmert hordok vagy vászon nadrágot. Olyan táskát szeretnék, ami nem borzasztóan drága (5000 max) hiszen hamar megunom, és beleférjen egy fél literes üdítő, valami kis ennivaló, szemüveg tokkal, A/5-ös füzet, iratok, tollak, de ha nincs benne sok minden akkor se essen össze, legyen tartása.

Parfüm téren pedig tényleg tanácstalan vagyok, sok féle illatot kedvelek.


2009. aug. 3. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Ezt most tényleg komolyan kérdezed?Menj be egy bevásárlóközpontba és nézz ki egy táskát.Azt vedd meg amelyik nagyon tetszik.Nem hiszem hogy ne lenne ilyen.A parfümmel ugyanígy.szaglászd végig az összeset.biztos tudsz dönteni
2009. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a farmerhez inkább a frissebb, sportosabb illatok illenek. Drágább kategóriában a D&G Light Blue és a Bvlgari Omnia Green Jade jut az eszembe, amit én is használok. Olyan 7-8000 ft között van a kisebb kiszerelés. Olcsóbb kategóriában szeretem a La Rive Woman parfümöt, ami a sárga Lacoste-nak az utánzata. DM-ben vettem, kb. 1500 ft körül lehet. Esetleg leírhatnád, hogy milyen illatokat kedvelsz, mert lehet, hogy melléfogtam.
2009. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Táskát nem tudok ajánlani, de parfümből pl.:Cindy Crawford-Summer Day,Burberry-The Beat,Dior-J'adore,Moschino-Hippy Fizz.
2009. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!