Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Legyen műkörmöm? 16/L

Legyen műkörmöm? 16/L

Figyelt kérdés

Anyukám műkörmös, de még sose volt műkörmöm, inkább befestette nekem. De már hónapok óta nem volt kifestve, és a műköröm pedig 3 hétig is úgy van.

De attól félek, hogy nagyon tönkre teszi a körmöt. Másrészt meg attól, hogy akármennyire szolidat választok, természet ellenes lesz.


2012. szept. 26. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyuddal beszéld meg, jobban ért hozzá, mint mi.
2012. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Hát szerintem elég ronda minden műköröm, és én tuti nem tenném ezzel tönkre a saját körmeimet. Egyébként is tök unalmas ha hetekig ugyanolyan.
2012. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

En anyukam is mukormos:)

Nekem ugy kezdodott,h eloszor csak egy ujjamon probalta ki ,aztan persze az egesz..aztan egy kicsit hosszabb,aztan mas alak stb. En kifejezeten szerretem,ha anyu rajtam probal ki vmi ujat v ilyesmi:D

Nekem kb egy even at volt rajta a mukorom,es teljesen egeszsegesek maradtak ,hosszuak,nem vekonyodtak el,semmi bajuk nem volt mikor anyu levette. Persze hozza kell tenni,h az nagyon szamit,h milyen anyagokkal dolgozik,anyu rengeteg cuccot raken mindig elotte ,gombaolot stb.

Jah,de a kerdesre valaszolva,szerintem igen. Vsn egy ilyen lehetoseged ,akkor elj vele!:). Osztalyomba mindenki mondja,h milyen jol jarok,h anyu csinalja,mert egy tininek sajat penzbol azert nem minden esetben megengedett.

Biztosan talaltok olyat,ami szep is meg nincs mu hatasa,emiatt ne aggodj,bizz anyudban:)

16l

2012. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is kihasználnám a helyedben a lehetőséget :) ha bizonytalan vagy csináltass vele rövidebb francia műkörmöt, azzal nem tudsz mellélőni. Egyébként meg, ez csak köröm, ha károsodik is mechanikailag majd lenő, ez nem veszélyezteti az egészséged.
2012. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem előbb próbáld ki az OPI Gél lakkozást! Az én körmeim úgy megerősödtek és megnőttek tőle, mintha műkörmeim lennének! :)
2012. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: ez az opi gél lakk nagyon tetszik. Örülnék azért, hogyha csak a saját körmöm lenne, még ha egy kis zselé is van rajta besegítésnek.

Valami mást mindenképpen megpróbálok a műköröm előtt.

Igazából az a baj a körmömmel, hogy egy lakkozás 2 napig tart, mert nagyon laposak a körmeim. :(

Köszönöm a válaszokat! :) Alszok még rá párat!

2012. okt. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!