Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna szem/szőke haj/sápadt...

Barna szem/szőke haj/sápadt bőrre milyen sminkeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hétköznapiról és alkalmiról egyaránt lehet szó. Nem szeretném túlzásba vinni, de sosem sminkeltem magam, talán ideje lenne belekóstolni :)

Nem sokára szükségem lesz báli sminkre is, de nem hiszem hogy megengedhetek sminkest, úgyhogy azt is küldhetnétek! köszi :)



2012. szept. 28. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
kezdd el gyakorolni otthon hogy mi áll jól. Nézz ki sminkeket a neten rengeteg van és próbálkozz. Az hogy milyen szinű a hajad stb nem elég. Nagyon függ az arc formától, szemformától. Amivel kezd az a szemceruza használa. Otthon amikor ráérsz huzd ki a szemed, alul, fölül igy ugy stb gyakorloj. Sok gyakorlás kell nem fog elősre tökéletesen sikerülni.
2012. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az erősebb árnyalatok! Határozottan.. fekete, barna, kékfajták, meg a narancssárga:)
2012. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok, mint te. Hétköznapra valami barnás árnyalatot szoktam használni, kétfélét egyszerre. Barna szemhéjtus(zselés), szempillaspirál. Plusz nekem a szemöldökömet is ki kell igazítani rendesen, és ugye az is barna.

Alkalmi sminket sosem csinálok, mert nem járok olyan helyre, ahova kéne. De ha mennék is (nemsokára szalagavató úgyis), semmiképp nem mázolnám ki magam. Maradnék a hétköznapi sminknél.


Szóval, összegezve: barna, bézs nude árnyalatok, sötét színek (kék, zöld, bordó... leginkább a kék szerintem).

2012. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szoli+kontaktlencse :D
2012. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!