Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most csináltatok sminktetoválá...

Most csináltatok sminktetoválást a szemöldökömre. Akinek van, vagy aki szeretne, tud-e ármiféle allergiás reakciórol?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináltass... nagyon csúnya, meg fogod bánni, az eredeti, szépen kiszedett szemöldököd sokkal szebb sztem. Ha nem vagy vele megelégedve, menj el kozmetikushoz és rendbe tesz:)
2009. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És akinek eredetileg szinte nincs is szemöldöke, vagy betegség miatt kihullott, az is hagyja inkább "természetesen"?

Egyébként azt hiszem, van valamiféle allergiapróba sminktetoválás előtt. Nagynéném kolléganője szemhéjkontúrt csináltatott, és allergiás volt a festékre. Szépen be is gyulladtak a szemei -na rajta biztos nem próbálták ki a festékanyagot.

2009. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hugomnak csak félig nőtt ki a szemöldöke, vagyis inkább tiniként kiszedte és úgy maradt. :S Most viszont irigylem, annyira GYÖNYÖRŰen megcsinálta neki a Kriszti. Mj: nekem a számat és a szememet tetoválta! Kartalon dolgozik.
2009. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy utálom azokat akik le akarják beszélni az embert a sminktetoválásról... Nem mindenkinek adatik meg egy szépívű normális szemöldök. Szerintem nagyon szép tud lenni a szemöldöktetkó.
2010. febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!