Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerenék egy sűrű erősen...

Szerenék egy sűrű erősen szemcsés arcradírt ami tényleg radíroz. Ajánlanátok? Elegem van már abból amibe pár szemcse van és csak simogatja az arcom.

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


én erről váltottam,mert pont hogy annyira erős,durva szemcsés hogy nem bírta a bőröm túl érzékeny hozzá.

de neked jó lesz akkor:)

2012. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak durvább luffaszivacsok, azokra mindegy, mit teszel, jól dörzsölnek.
2012. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az arctisztítómba vagy radíromba szoktam tenni szódabikarbónát. Elvileg a bőrnek is jót tesz (hát sokat nem javított a helyzeten nálam, de biztos :D), de az tuti, hogy levisz mindent. :D

Kicsit szárítja amúgy a bőrt,szóval krémezni kell utána mindenképp, de nekem ez vált be legjobban. :D És kb 80 forint egy tasak szódabikarbóna, annyit megér egy próbának, nem? :D

Ami boltiból bevált nekem, az a st. ives barackos radírja még esetleg.

2012. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a barackos radír nekem is bejött, egyébként rakhatsz a meglévő radírjaidba cukrot is, az is elég durván radíroz.
2012. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legelső válaszban szereplő arcradírt vedd meg. Ha az nem elég erős, akkor ajánlanám a köszörűt.
2012. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a túl erős radír kárt tehet a bőrödben. inkább használj minden nap egy kevésbé erőset,a hatása ugyanúgy megvan
2012. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!