Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri a teszveszről vagy a...

Megéri a teszveszről vagy a vateráról műszempillát rendelni?

Figyelt kérdés

ezeken az aukciós oldalakon nagyon olcsón lehet venni soros műszempillát. Máskor 10 pár soros műszempilla(új) volt 2000 forint.én nem nagyon értek ehhez, szerintetek megéri ennyiért?Ti is vettetek már innen, vagy vennétek?

köszi a válaszokat:)


2009. aug. 5. 13:26
 1/2 anonim válasza:
Én ilyen aukciós oldalról nem szoktam rendelni. Jobban szeretem, ha látom a saját szememmel (milyen hosszú, milyen dús stb). Én DM-ben vagy Rossmann-ban vettem már párszor. Nem túl olcsó, egy pár sorosat vettem 1300 forint körül volt. De viszont én többször is használtam. Nézz szét mindenhol, sok sikert!
2009. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Áh dehogy! Én csak a Make Up Plázából rendelem a 100%-os emberi hajból készült pilláimat (Red Cherry és Ardell). Ennél jobbat még nem használtam, mintha semmi nem lenne a szememen! jóval 1000 ft alatt vannak és tényleg extra minőség. Soha nem veszek azóta drága szempillát, amióta itt a MUP-ban is be tudom szerezni és végre nem külföldről kell hozatnom. Számomra égi áldás mivel DUO ragasztót is csak itt tudok latexmenteset venni a Make Up Plázában.
2012. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!