Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Stargazer...

Mi a véleményetek a Stargazer alapozóról? Milyen a fedése? Könnyű vele dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon leltem meg a nekem megfelelő színt (nagyon világos a bőröm), ezért a fehér Stargazer alapozót szeretném összekeverni egy sötétebb alapozóval...

2012. okt. 11. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

A Stargazer számomra olyan mint egy ócska testfesték. nagyon nem ajánlom senkinek. A púdere is rémes.

Nekem hófehér a bőröm, de a MAC studio fix legvilágosabbja tökéletes. Próbáltad már? Vagy megoldás lehet a színezett hidratáló, az igazodik a bőrszínhez. Pl Holika vagy Essence Pureskin. De ezeknek közepes a fedése. Full fedéshez MAC. Vagy esetleg színkorrigáló, ilyesmi: [link]

2012. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó fedésű kéne, köszi a választ, szerintem hamarosan levadászok egy MAC-et...
2012. okt. 11. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ócska a Stargazer alapozó, sőt, nagyon is megfelel annak, amit ígér. Az hogy valakinek nem vált be a bőrtípusához, vagy nem tudja használni, az egy dolog.


A Stargazer alapozó nem extra fedésű, de ettől még nem ócska, egyszerűen csak nem ez a feladata!!! Sosem értettem az ilyen kommenteket. Ez olyan, mintha primer termékre azt mondanánk, hogy de sz*r, mert nincs fedése :-O


Egyébként ha extra extra fedést szeretnél, akkor azt is megtalálod a Make Up Plaza -ban töredékéjért, mint a MAC-es cuccok. A MAC csak egy a sok közül és a márkát kell megfizetni!


Pl. a MaqPro jóval régebbi cég a MAC-nél és a MaqPro-nak viasz alapúak a Fard alapozói. Ezeket használják a filmesek is egyébként. És nem mellesleg a Make Up Plaza-ban kaphatóak.


Remélem tudtam segíteni. A Stargazer egyébként glitterekben és palettákban is erős, valamint nem a folyékony, hanem a PRO PAINT STICK festékei az extra fedőképességűek. Az előttem író valószínű a folyékonyról beszélt, de addig nem jutott el, hogy a PRO STICK termékét is szemügyre vegye, hanem egyből ócsáról jó magyar szokás szerint.

2014. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kicsit késve, de nagyon szépen köszönöm a választ, szétnézek a makeupplazanál megint, most már cél tudatosabban! :)

Ment a zöld kéz! :)

2014. nov. 9. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!