Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, nők! Akinek soha nem...

Lányok, nők! Akinek soha nem volt még és akinek van műkörme válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Felmérés jellegű a kérdésem, remélem sokan válaszoltok. Arra lennék kíváncsi, hogy:

-akinek soha nem volt még műkörme, miért nem volt? és szeretne egyszer?

-illetve, akinek volt/van, hány évesen rakattad fel az elsőt? azóta folyamatosan csináltatsz magadnak? mit szerettek benne? és milyen típusút, milyen hosszút szoktatok felrakni?

Légyszíves kort is írjatok!

Előre is köszönöm!


2012. okt. 11. 18:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem, engem a saját körmöm is idegesíteni szokott, és mindig tövig vágom, ezért nincs, és nem is akarok műkörmöt....Ezenkívül anyán látom, hogy neki is gyakran útban van, és kettétörik az igazi körmével együtt...Szerintem egyáltalán nem praktikus...

17/L

2012. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt, nem is nagyon szeretnék. Főleg azért, mert egy hét alatt már elég sokat nő a körmöm, így vagy hetente kéne járni, vagy csúnya lenne, ha csak 2-3 hetente mennék. Emellett szerintem drága is. Amúgy tetszik a műköröm, főleg a francia, kicsit szögletes, nem túl hosszú.

23/L

2012. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik a műköröm de a rövidebb fajta és ami franciásan van lefestve. Nos nekem egyszer volt felrakva, gyönyörű volt szerettem a kezemre nézni:) , de vhogy mindig féltettem mert én kesztyű nélkül szoktam mosogatni bütykölök ezt azt nameg kontaktlencsés is vagyok. Utána elkezdett felválni oldalt (biztos rosszul lett rárakva ismerős cisnálta) szóval megávltam tőle.

én nem érzem azt hogy szükségem lenne műkörömre, nem tehetem meg hjoyg havi szinte erre költsek még diák vagyok nincs keresetem , egyedül ösztöndíjat kapok,de vhogy nem erre szeretném költeni. Szép a műköröm nekem az egyszerű francia tetszik a tűhegyes szerintem csúnya.

22/l

2012. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokszor volt már. Én nagyon szeretem!!!! Nekem nővérem csinálja, mert ő műkörmös, tehát így nem kerül pénzbe :)

A szögletes, francia féle tetszik, bár én volt, h színt/csipkét/kis strasszkövet rakattam bele. De azért szolid volt. Nekem 3 hétig bírja, mert rettenetes sebességgel nő a körmöm.

16/l

2012. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton hosszabbra hagyom és festem a körmöm,de szalagavatóra, 19 évesen csináltattam műkörmöt,mert máson tetszett. Műkörömhöz képest rövid volt,mandula formájú és sima francia,de alig vártam,hogy lenőjön és le lehessen szedni. A rendes körömhöz képest nagyon vastag és emiatt borzasztó idegen érzés, engem zavart,pedig a hosszú körömhöz hozzá voltam ugye szokva. Arról nem beszélve,hogy 1 max 2 hétig szép,utána nagyon rusnya tud lenni,de a második héten már untam is a kinézetét. Amikor leszedték borzasztó állapotban volt a körmöm,nagyon érzékeny volt és puha. Azóta sem bírom megnöveszteni,úgy,mint régen,pedig ennek már lassan egy éve. Összességében én nem szeretnék többet,sokkal jobban szeretem 4-5 naponta más színűre festeni a körmöm és kényelmesebb is így. Persze sokan vannak más véleményen,azt is meg lehet érteni. Kinek mi.

20/L

2012. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem még sosem volt műkörmöm. Láttam már nagyon szép mintájú műkörmöket, de az összes műkörmön, amit eddig láttam nagyon látszott, hogy mű. És nekem ez nem tetszik. Az fix, hogy sosem lesz olyan szép mintájú körmöm, de legalább természetes lesz. Mivel a természetes vonalat képviselem, nem is állna annyira jól a műköröm. Egyébként pedig a normál hosszúságú köröm is zavarna a mindennapi tevékenységeim során.

Arról nem beszélve, hogyha egyszer csináltatok műkörmöt, utána érdemes rendszeresen csináltatni, mert nagyon csúnya, amikor nő le. Nekem viszont nincs erre pénzem. Ráadásul még gyorsan is nő a körmöm. Osztálytársam kb. 4 hetente jár körmöshöz és a 4. héten már látható a lenövés. Nekem már 1 hét után is látható lenne, mert gyorsan nő a körmöm.

Hogy szeretnék-e nem tudom. Egyenlőre nem, jól meg vagyok nélküle, de ugyanakkor kicsit kíváncsi is vagyok. Szóval ki tudja, lehet, hogy egyszer kipróbálom. De ha ki is próbálom, inkább a szép minták miatt, hosszú macskakarmom tuti nem lesz, csak valami közepes hosszúságú ovális vagy kocka körmöt csináltatnék. :)

2012. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja, és 17/L vagyok. :)
2012. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

15 évesen a ballagáson volt először, utána esküvőre volt. Azóta nem volt, csak ilyen pár napossak, mert 4x körömmodellkedtem. Egyébként nekem 5 hétig bírták :)

A saját körmömet megtudom szép nagyra növeszteni, olyankor elmegyek lereszeltetni, meg ha esetleg letörik egy körmöm akkor pótoltatom. Szépen kitudom festeni a körmeim sokszor hiszik, hogy mű. Bár most nagyon kicsik :d

2012. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem még soha nem volt műkörmöm. Talán majd egyszer lesz, de nem mostanság. Lovazok és nem praktikus számomra, illetve félteném, hogy letörik. Még a saját körmöm is gyakran töredezik. Télen meg szeretek kesztyűt hordani, műkörömmel meg nem igazán lehet.


23/L

2012. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Sose volt műkörmöm, mivel a sajátomat tartom inkább egészségesen, így sokkal szebb mint bármelyik műköröm. Sose törik le, addig nő ameddig hagyom. Szeretem változtatni a színét, ruhához igazítom mindig. Ezt műkörömmel nem tehetném.

A műkörmökön látszik is hogy mű, nekem az nagyon nem jön be.

27L

2012. okt. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!