Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljem így a szemhéja...

Hogy sminkeljem így a szemhéjamat?

Figyelt kérdés

Korábban nem sminkeltem, most kezdtem el próbálkozni vele, és most figyeltem fel rá, hogy mennyire eltakarja a felette lévő bőr a szemhéjamat.

Amikor próbáltam kihúzni szemceruzával, nem tudtam megoldani, mert nem is tudtam rendesen hozzáférni a szemhéjamhoz :S


Kép: [link]


Van egyáltalán így értelme kisminkelni? Teljesen befedi a felette lévő bőr :S


Nálam tapasztaltabb lányok, ti mit javasoltok?


2012. okt. 14. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a vízvonalat ki tudod húzni, szemhéjadra meg a szempillák tövénél vékony tusvonal szerintem...de konkrétan a szemhéjadat szerintem nincs értelme sminkelned, mert nem látszik.
2012. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:/

hát én is így vagyok vele :(

2012. okt. 14. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Természetese neked is lehet sminkelni, csak nem mindegy hogyan csinálod. Ha a bőr nagyon rálóg a mozgó szemhéjra, rejtett szemhéjnak nevezzük. Annyi ez egész, hogy a színeket a szemránctól/mélyítővonaltól valamivel magasabbra kell felvinni, mint normál esetben.


[link]

2012. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Nem is tudtam, hogy ennek van neve, csak nemrég kezdtem el figyelni más lányok szemhéját, hogy ez gyakori v csak én vagyok ilyen szerencsétlen :)

2012. okt. 14. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress rá úgy youtube-on, hogy hooded eyes makeup, és ott nézelődj a videók között. :)
2012. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!