Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek nyugodtan megrende...

Szerintetek nyugodtan megrendelhetem?

Figyelt kérdés
sziasztok! ebayen láttam egy gyönyörű szép karórát olyat amit itt mon nem láttam, nem ilyen tömeg , csajos de szolid és régóta szerettem volna órát. karácsonyra szeretném de anya szerint ha még 2-3 ezer lenne nem mecces ( am 6 ezer ft nincs szállítási díj, ázsiai óra), de ha 5 ezer körül van elkéne rajta gondolkodni, mert mi van ha hibásan érkezik meg , nem működik, vagy ha időközben elromlik hol javítják meg? mert szerinte itt magyar országon csak a mon forgalmazott órákat tudják javítani, mert ahhoz vannak olyan javítási cuccok. De én teljesen beleszerettem abba az órába érzem hogy kell, de félek hogy hibás lesz elfog romlani, és javítani se lehet..:( mit gondoltok? 16L
2012. okt. 14. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát eléggé nehezen értettem meg, amit írtál :D

Először is nézz utánna valahol (lehet az Ebay-en is írják), hogy milyen elem való bele. Ha olyan szokványos órába való elem kell bele, akkor azt itthon is lehet kapni. Amúgy nem hiszem, hogy hibásan érkezne meg. Én a helyedben inkább azon izgulnék, hogy mivan ha nem is érkezik meg, de én már kifizettem? :/

2012. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne..

én is külföldről rendeltem egy ilyen kategóriás divatórát páromnak aztán már mikor megérkezett szar volt,megjavítani drágább lett volna mint az óra értéke. Szép volt pedig,jól nézett ki de egy darab szarra vártam 3 hetet..

2012. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ázsiai eladókkal/cuccokkal én picit bizalmatlan vagyok. Rendeltem 5 pulcsit, abból kettőt nem küldtek el pedig kifizettem. Írtam nekik és a pénzt sem adták vissza. :S Nézz utána rendesen az eladónak. Egyébként, ha pl. Amerikából vagy Angliából rendeled csak az óra ázsiai, akkor szerintem nem lesz vele probléma és megfogod kapni. Az órajavítás részt meg nem értem. Miért ne tudnák itthon megjavítani? :D Anyukád szerintem csak nem akarja megvenni, ezért keres kifogásokat.
2012. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
98% pozitívum van oda írva, és úgy kapom meg hogy eleve működőképes csak be kell állítani? vagy itthon kell elemet vennem bele?
2012. okt. 14. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!