Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan 3D műszempilla...

Kiss Nikoletta kérdése:

Létezik olyan 3D műszempilla már ami nem szálas, hanem tincses?

Figyelt kérdés

Problémám: korábban volt sokáig 3D szempillám,de mivel alapból kevés a saját szempillám így hetente jártam pótlásra,hogy mindig szép és ápolt legyen,ne látszódjon,hogy hiányzik belőle.Most életvitelem megváltozásából adódóan nem tudok csak 3-4hetente menni,és azt gondoltam,hátha van már olyan,hogy szintén a saját pillámra rakják,de tincses,tehát mégis dúsabbnak tűnik,mint valójában.

Tudom,hogy létezik tincses szempilla is,azt is próbáltam már,de még a 3D ragasztójával se bírta tovább 1hétnél.

Köszi előre is



2012. okt. 15. 01:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik a tincses műszempilla, de azt nagyon megsínyli a sajátod... a súlya kitépi. Több kozmetikusnál próbáltad a 3D-t vagy csak egynél? Ha egynél akkor ott valami nem volt jó hogy heti szinten kellett tölteni. Nekem egy vendége van akinek kb 23 hétig tart a többinek simán szép 1 töltéssel 8 hétig is, de van aki nem is töltet hanem újra rakatja ha már nagyon hézagos.
2012. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon kevés a saját szempillám,így ha ki esik 1-2szál,azt én már csúnyának látom,és így kénytelen voltam 1-2hetente töltetni.Akkor 3D-sben nincs olyan,amit saját pillára raknak is tincses?csak a sima tincses műszempilla létezik?(Olyanom már nagyon sokszor volt,olyat nem akarok,és nem is tartós)
2012. okt. 15. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy gondolod a tincsest 3D-ben? Mondjuk olyan van hogy 2 szálból áll, de nincs jól illesztve és ahogy levettem a tartóról a legtöbb szét is jött, mondjuk ez kb 2 éve volt azóta lehet javult a dolog. Nem látom a nagyker oldalán lehet már nincs is. Úgy képzeld el mint a kígyó nyelve.
2012. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,ilyesmire gondolnék,hogy több szál van egyben,és mégis rá fér egy szempillámra.Ilyenre lenne szükségem,mert nem tudom majd 1-2hetente pótoltatni.Hogyan lehet erre rákeresni interneten?Köszönöm a válaszaid,nagyon hasznosak!
2012. okt. 15. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most rákerestem annál a cégnél akinek a termékeit én használom, de már nem láttam a listában. Mondom én kb 2 éve kipróbáltam de nem jött be, szinte felrakhatatlan:( Na meg ha nagyon vékony a pillád ez simán ki is tépi mivel a súlya is nagyobb. Milyen hosszú pillákat raktak neked? Azért is eshet le hamar mert esetleg túl nagyot tettek fel. Több helyen próbáltad már vagy csak egynél?
2012. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a tincses szempilla.... A 3D műszempillának az a lényege hogy szálankénti... Olyat se mondasz hogy olyan tincses szempilla ami soros...
2013. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!