Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vertical Tragus vagy helix...

Nonchy kérdése:

Vertical Tragus vagy helix piercing?

Figyelt kérdés

Jővőhéten megyek szuratni és tapasztalatokat szeretnék.

egy Vertical Traguson gondolkozok erősen és esetleg tapasztalatokat szeretnék kérni , hogy mennyire veszélyes meg ilyenek :)

Vagy inkább csináltassak helixet (abból is olyat szeretnék ami a fül felső részén helyezkezik el és függölegesen egy industriál féle kisebb piercingel)

előre is nagyon köszönöm a válaszokat :)



2012. okt. 15. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális, szerintem helixet szúrass. Nekem is van és imádom. Egyáltalán nem fáj és ha rendesen kezeled akkor nem lesz semmi baj. Ne ijedj meg ha az ékszer körül pattanás szerű duzzanatok jelennek meg, az csak attól lehet hogy hosszú az ékszer szára. Nekem is volt ilyen, de elkezdtem Tetrán kenőccsel kenni és 5 nap múlva mintha nem is lett volna ott semmi olyan szépen eltünt. Ha esetleg szúrás után van valami kérdésed nyugodtan írhatsz privibe.


Sok sikert hozzá és nem fogod megbánni. ;)

2012. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!