Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillaspirál. Kérlek...

Missi_Key kérdése:

Szempillaspirál. Kérlek tapasztalatokat írjatok, ne reklámot?

Figyelt kérdés

a) melyik dúsít a legjobban?

b) melyik hosszabítja a pillákat a legjobban?

c) melyik íveli őket a legjobban?


ha lehet azt is írjátok meg hol kapható :))



2012. okt. 17. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Én az Essence i love extremet használom, mert az vált be eddig legjobban.
2012. okt. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

nekem a Max Factor 2000 calorie vált be, az ára is 2ezer, de nem minden nap azt használom, igazi műszempillákat csinál. Nem vízálló, mégis tartós. DM-ben kapható.


Minden napra Alverdéset használok, hogy kímélje a szememet vagy Avonosat, mert az olcsóbb, hát sehol sincsenek a Max Factorhoz...

2012. okt. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Maybelline Colossal Volum' Express (nem a vízálló) jött be eddig a leges-legjobban. Hosszabbít, dúsít, ível stb stb. De nem véletlenül az egyik legnépszerűbb spirál ;)

Rossmann, DM, Müller... ezekben tuti megtalálod:)

2012. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
clinique high impact (dúsít), clinique lash power mascara (rohadt hosszú szempillákat csinál, most ezt használom), maybelline colossal( ha olcsóbbat keresel), bourjois volume glamour ultra curl (régi kedvenc)
2012. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én a,b,c-re egy spirált használok bourjois volume clubbing .Ez nem reklám tényleg nyújtja amit kell. Ami még nagyon jó bourjoistól és olcsóbb is az a volume black az is jó,bár a clubbing feltünőbb pillákat csinál.

Douglasban szoktam őket venni.

2012. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálam teljesen mindegy, milyen spirált használok. Van a használatra egy külön technikám, nem kell 20-féle spirált vennem ;) (amúgy van egy maybelline great lash és egy rimmel scandalous)
2012. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

A: Essence I love extreme, Maybelline Colossal Volume express.Rossman és DM

B: ugynaz mint az A válasznál

C: Lovely curling pump up Rossman

Annyit tennék hozzá, hogy az Essence feketébb pillákat csinál mint a Maybelline.

2012. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SLEEK új LASH OUT BLACK Mascara! Életem egyik legjobb spirálja. Nekem rövid egyenes ritka pillám van. Én még ilyen jó spirált sosem használtam rá. Csak ajánlani tudom. Rendkívül jó a keféje és a festéke.
2012. nov. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!