Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Roxanne Apple parfümök közül...

Roxanne Apple parfümök közül melyik az amelyik kicsit fűszeresebb illatú?

Figyelt kérdés

Nem tudom őket megszagolni, mert nincs teszter és úgy nem engednek fújni belőle. A rózsaszínt tudtam csak megszaglászni, de nagyon nem éreztem az illatát Azt mondják gyümölcsös nyári illat és, hogy általában abból fogy a legtöbb. Én viszont a fűszeres illatokat szeretem, a vaníliásat, a pézsmásat stb...

Amik jelenleg nagy kedvenceim:

S By Shakira

Christina Aguilera - Red Sin

Channel

Jennifer Lopez - Still

Britney Spears - Midnight Fantazy (Jó tudom, ez gyümölcsös)

Cevin Klein - Euphoria

Gucci - Guilty

Válaszaitok előre is nagyon köszönöm.



2012. okt. 19. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a sárga a kedvencem,imádom :)
2012. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Roxanne parfümökkel vigyázni kell. Illetve, hogy nehogy büdit vegyél. Itt ahol én lakom (Veszprém) pl úgy van, hogy a DM-ben teljesen más illatúak a színek mint a Rossmannban. (az alját kell megnézni, hogy milyen sorszámú-->a w36-os a w45-ös nagyon jók, de w10-est ne vegyél az nagyon rossz) Tapasztalatból mondom, mert megszokásból csak megvettem a rózsaszínt, és nem olyan illata volt amilyet vártam.... :)
2013. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!