Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen karkötőt hol lehet...

Ilyen karkötőt hol lehet kapni? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]

Megláttam, bele szerettem. (:

Első dolgom az volt, hogy berohantam egy Clarie's üzletbe, de sajnos ott nem volt...

Aki látott már ilyet, vagy hasonlót valamerre, az jelezzen!


Esetleg ha lenne bárkinek ilyen eladó, vagy tudna e-bayról rendelni, vagy szimplán el tudná készíteni az vegye fel velem itt a kapcsolatot. :)

Köszönöm előre.



2012. okt. 21. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Avonnak van hasonló, a mellrák ellen küzdős oldalon.
2012. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azokat is át lapoztam. Sajnos csak más szimbólummal volt.
2012. okt. 21. 17:00
 3/7 anonim válasza:
hát a körkötőt nem nehéz elkésziteni csak ami rá van füzve olyat nem biztos h lehet szerezni, pedig már én is kerestem hasonlót de nem találtam://
2012. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ja.. a karkötőt elkészíteni kb 10 perc, vagy annyi sem, de az a valami.. hát esetleg gyöngyösben lehet, hogy lehet kapni hasonlót..
2012. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Eevee123 válasza:
100%

Wow, ez tényleg jól néz ki! :D

Talán elkészíthető drótból az a végtelen szimbólum, megpróbáljam? Szeretek ékszereket készíteni és az alapanyagok is megvannak nekem hozzá (színes fonalak+színes drótok). Ha még érdekel persze. :)

2012. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Húú.

Nagyon megköszönném. ^^

2012. okt. 30. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ebayről tudsz rendelni rengeteget :)
2012. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!