Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gáz a hamis Micahel...

Nagyon gáz a hamis Micahel Kors karóra?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Michael Kors arany karórát, de az eredeti nagyon drága. Nagyon gáz a hamisítvány? Vagy érdemesebb lenne noname-et vennem?

2012. okt. 21. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

gáz... miért a külvilág felé akarsz tetszelegni? ha én rá néznék mindig eszembe jutna h ez csak egy hamisítvány.

Szerintem inkább vegyél egy szép "noname" órát, nagyon szépek vannak

2012. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minden márka hamisítványa gáz...
2012. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem a külvilágnak akarok tetszelegni, csak nagyon szeretnék egyet, de pénzem nincs rá. :(

De talán igazad van, nekem is mindig eszembe jutna, hogy hamis.

Akkor nézelődök a márkátlanok felé...

2012. okt. 22. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnél egyet, akkor te eredetit szeretnél. Ha nincs rá pénzed és veszel egy hamisat, az nem Michael Kors karóra (amit állításod szerint nagyon szeretnél), hanme egy kínai vacak. Szóval vagy a külvilágnak tetszelgés miatt vennéd meg a hamisat, vagy pedig gyűjts az eredetire. Egyábként ezerszer is inkább noname, szépek is vannak és nem is gáz.
2012. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Szia

Szerintem gáz pláne ,hogy értek is az órákhoz gyorsan levágnám.Szerintem vegyél el olyan eredeti órát amire futja neked.Vagy gyűjtögess.Elég gáz ,hogy a mai lányok nagy része attól érzi menőnek magát,hogy egy hamis LV táskája van.

2012. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy*
2012. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. :)
2012. okt. 28. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!