Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Letegyek az ajak piercingről?

Letegyek az ajak piercingről?

Figyelt kérdés

Tudom, már páran feltettek hasonló kérdéseket, de nincsenek egységes válaszok.

A fejembe vettem, hogy szeretnék labret pc-t középre, de ahogy utánaolvastam a dolgoknak, eléggé megijesztett, amiket írtak a fogak és az íny problémáiról. Sokan írták, hogy lejjebb tolta az ínyüket, a fogaik így kilazultak, vagy a zománc kopott le. Én pedig eléggé féltem a fogaimat, mert szépek és büszke vagyok rájuk. :(

Amit pedig nem értek, hogy azt írják, hogy a talpas jobban árt, de én úgy képzelem, hogy a karika és a patkó jobban hozzáér a fogakhoz, nem?

Szóval légyszi írjatok tapasztalatokat, tanácsokat!


2012. okt. 22. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom, az én fogaimat tönkretette rendesen, a talpas valóban letolja az ínyt, így kilazul a fog, nekem a fogam érzékeny is lett tőle. Utána volt karikám is, amiatt a felső fogamból letört egy kis darab... ez annyi volt hogy pohárral kicsit erősebben ütközött a piercing... ezután vettem ki végleg. Ha ezt tudom sose csináltattam volna.
2012. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ és sajnálom, hogy ez lett :(
2012. okt. 22. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem viszont semmi kárt nem okozott benne, karika volt, ami a fogaimhoz sem ért.
2012. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 3éve van és semmi problémám nincs vele: hol karika, hol talpas ékszer van benn.
2012. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is, örülök, hogy valakinek bejött, ment a zöld kéz mindőtöknek :)
2012. okt. 24. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!