Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vettem múltkor ilyen pattogzós...

Vettem múltkor ilyen pattogzós (crack effect, azthiszem a neve) körömlakkot, de nem igazán úgy működik, ahogy kéne. Csak fel kell kenni valamilyen körömlakkot (akár átlátszó, akár színes), és utána azt, nem?

Figyelt kérdés
Kisebb csíkok lesznek benne, de nem az igazi. Kinek, hogy sikerült normálisan megcsinálni?

#körömlakk #crack effect
2012. okt. 24. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy szar ahogy van. Illetve szerintem nem mindegy milyen az alaplakkod, mert nekem azt is szétszedi, így marha ronda a végeredmény... az sem mindegy milyen vastagon kened, az se jó ha túl vékonyan, az se ha túl vastagon viszed fel... meg az sem mindegy melyik márka repedezőst vetted. Nem mind működik...
2012. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát én miss sportyt vettem (asszem 500Ft volt), gondoltam nem kell a legdrágább, lehet, hogy nem is fog tetszeni. amit előttte kenek rá, az jobb, meg megvárom, hogy teljesen megszáradjon, szóval azt nem húzza össze
2012. okt. 24. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálkozz vékonyabban és vastagabban kenni, teljesen más hatást ad. :)

Általában ha kicsit vastagabban kened, akkor kevesebb repedés lesz, ha meg nagyon vékonyan kened, akkor csíkozódik. Bár ezt a márkát épp nem ismerem, de általánosságban így figyeltem meg eddig. ^^

2012. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)) próbálkozok :D
2012. okt. 25. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!