Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Citromsárga felsőhöz milyen...

Citromsárga felsőhöz milyen színű szemhéjpúder nézne ki jól? Sárga kilőve.

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:

fekete. az tényleg szexi tud lenni.

amúgy a szemed/hajad színétől is függ. ha pl kék szemű/szőke hajú vagy akkor valamilyen kis világos, kékes vagy zöldes árnyalat nagyon jól fog neked állni. sötét haj/szem esetén pedig...hát nem is tudom, én szőke vagyok, kék szemekkel. :)

2009. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
zöld ami átmegy feketébe,vagy arany...ezüstös csillámos
2009. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Feketét nem akarok, mert általában mindig olyan, füstös..


Inkább színekre lennék kíváncsi.. Csillámos dolgaim nincsenek..

2009. aug. 9. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:
barnaa sztem jó lenne hozzá ;)
2009. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pedig v csillámos v fekeee. fekete füstös. erősebben jóval mint szokott esetleg..:D
2009. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Zöld, kék. Ha valami extrémebbet akarsz. Barna, zöld szem esetén zöld, kék, szürke szem esetén kék. Esetleg rózsaszín. De igazából én szinte akármiylen színnel el tudom képzelni, itt a lényeg épp az iylen elütéses cukorkahatáson van, ha nem feketét akarsz, hanem színeset. Csak a szemed, hajad, bőröd színétől függ.
2009. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attol is fugg, hogy az egyeb kiegeszitoid milyen szinuek.

Milyen szinu a hajad, szemed, milyen tonusu a borod?

Mert ha sotet, akkor a vilagos szineket nem janlanam.

Egy vilagosabb boru szoke kekszemut siman kisminkelnek tengerkekre, szerintem jol nez ki, egy kis feherrel, de akkor a nyaklancanak a szinet is tengerkeknek valasztanam...

Ha barnaboru, akkor inkabb valasztanek egy barnasabb arnyalatot. A fustos nem rossz! Esetleg nem feketevel csinalnam, hanem barnaval, vagy barnaval es fuzolddel. De ez fugg a szeme szinetol is.

Egy korallos szint is el tudok kepzelni egy vilagos haju vilagos boru lanyon, ami a kulso szemzugban atmegy szinte pirosba. egy korallkos karkotovel.


Igazsagszerint. A saranak az arnyalatatol is fugg :]

Remelem azert tudsz belole otletet meriteni.

2009. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Most jelentéktelen lett a dolog, mert hideg lett reggelre, és szürkét vettem fel.. Ahhoz pedig zöldes-szürkés szem volt.. :)

2009. aug. 10. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Kék szemhez kék, zöldhöz zöld, barnához barna! :D A pólóhoz is megy mind, és a szemedhez is jó lesz ;) :D
2009. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!