Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Forgathatom az orr piercingeme...

Forgathatom az orr piercingemet amíg friss a seb?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan lehet tisztítani belül?:D ...ha begyúgyult a sebem , akkor is kell időnként forgatni?
2009. aug. 9. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:

septumod van v sima orr piercing?


belül nem lényeges, én a septumot folyékony betadine-al és octenisept-el fertőtlenítettem


friss sebet soha nem szabad forgatni hisz megsérted a képződő hám szövetet ezáltal lassítva a gyógyulási időt, szóval mielőtt forgatnád nedves állapotban csak is


ha begyógyult akk már csak kivenni kell a pc-t fertőtlenítés miatt(ide kell vmien tiszta alkohol)

2009. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ÓÓ! Miután begyógyult mindenképp ki kell majd vennem? Félek attól ,hogy nem tudom visszatenni!:S ..egyébként sima! Köszönöm aválaszt!
2009. aug. 9. 23:06
 3/10 anonim ***** válasza:
ügyesnek kell lenned nekem septum van azt vissza tudom tenni de olyan amien neked van nincsen. ha kampós végű csak be kell akasztanod a lyukba ez nem cink :)
2009. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mindet pc-t ápolni kell ha begyógyult vedd ki fertőtlenítés miatt(nem kell sokszor elég 1-2 havonta)
2009. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogyan fertőtlenítsem?Mi a legjobberre?
2009. aug. 9. 23:12
 6/10 anonim ***** válasza:

octinosept vény nélkül kapható(én nemtudtam szerezni 2xra mert rendelni kell Miskolcon :/


Arcszesz v pálinka is jó

2009. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aha, forgatnod kell, különben a pc belenő a sebbe... én már jártam így, hidd el, nem kellemes:/
2009. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
uhh :S szegééény! gondolom ,hogy nem volt jó! Köszönöm a tanácsokat!:)
2009. aug. 10. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:
igen,egyet értek forgasd,hogy ne nőjön be..de csak óvatosan.én fültisztitó pálcikával szoktam fertőtleniteni,mert úgy jobban hozzáférsz belül is..nemigaz hogy ott nem kell.. éppen hogy ott a seb. szóval mártsd bele,és kicsit törölgesd át vele.. :)
2009. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És a Septum piercinget hány hétig kell forgatni hogy ne nőjön a sebbe ? És elég napi kétszer fertőtleníteni reggel és este ?
2010. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!