Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most szeretnek csinaltatni...

Most szeretnek csinaltatni orr piercinget es megszeretnem kerdezni hogy ha lovo pisztolyal csinaljak akkor azt hogy kell majd kezelni? Es kb. mennyi ido mire begyogyul?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 01:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy kell kezelni mintha tűvel szúrták volna.

Egyéntől függ a gyógyulási idő van akinél 3hét de lehet 1hónap is.


Ha meglesz és nem tudnád a kezelés menetét h mien szerekkel kezeld csak írj ide és majd válaszolok :)

2009. aug. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.nekem van az orromban,nekem úgy lőtték.

minden nap kenegesd fertőtlenitővel.azt ott ahol csinálják lehet kérni,sőt fogják is javasolni hogy vegyél.szóval egy nap bekened párszor.én fültisztitó pálcikával szoktam,mert úgy jobban hozzáférsz belülről.nekem egy hét alatt begyógyult,utána már kicserélheted másikra a pc-t.de ez egyénfüggő.akkor gyógyult be,ha mozgatod,és már nem fáj annyira.

2009. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!