Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki milyen műszempillát használ...

Ki milyen műszempillát használ? Milyen a jó? Használtok szemöldök szettet? Az mire jó?

Figyelt kérdés
Külföldön élek,és itt 5x annyiba kerül minden,mint otthon,így magam szeretném a csodás szemeket megcsinálni,nekivVan a dm/rossmann/müller/douglas kínálatában jó?A szemöldökömnek se árt a turbózás,olvastam erről a szemöldök szettről...tapasztalat?

#otthon #műszempilla #szemöldök szett
2012. okt. 29. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
én legelőször egy rossmann-os 800 ft-os műszempillát, majd egy 350 ft-os kínaisat is kipróbáltam, nos az elsőnek a ragasztója jobb mint a másodiké, de még mondjuk az sem tökéletes (azt olvastam, hogy külön kell hozzá venni valami erősebb ragasztót), és a rossmannos puhább mint a kínais, de nekem mégis a jött be jobban, mert olcsóbb, és az is megmarad a helyén, meg az szerintem szebbnek látszott.(amúgy a vaterán én láttam nagyon olcsón ilyen műszempillát, szerintem én onnan fogok rendelni) a szemöldök szettről meg fogalmam nincs :D
2012. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Én évek óta műszempillát használok, ezért optimális a kérdésre a rálátásom.


Kizárólag a DUO és az Ardell ragasztó a jó. Egyszerűen nincs náluk tökéletesebb. Jól tart, nem tépi ki a pillád és levételig fennmarad. Ezt nem tudják a Rossmann-os és a műanyag szempillákhoz csomagolt ragasztók, azokat felejtsd el!


Csak a 100% emberi hajból készült (esetleg állati szőrből készült) műszempillák a jók, mert puhák, jól hajlanak a szem vonalára, nem szúrnak és észrevehetetlen, hogy rajtad vannak. Ez azért nagyon-nagyon fontos szempont. Ráadásul ezeket akár 10-15x is fel tudod használni. Egy műanyag sz* art még felragasztani is macerás béna ragasztóval (nem fekszik a szemedre, iszonyat mű, leesik és ciki stb.).


A természetes pillákról használat után le lehet szedegetni a DUO és Ardell ragasztókat és utána ismét fel tudod tenni. Ilyen szempillák pl. a Red Cherry és az Ardell (itthon a legnagyobb választékban a legolcsóbban a Make Up Plazaban tudod beszerezni www makeuplaza hu).


A szemöldök szett az egyik legjobb dolog a világon. Ha 2 dolgot vihetnék magammal egy lakatlan szigetre az egy műszempilla és egy szemöldök szett lenne :-) Egy szettben van egy géles krém és egy fixáló por. Fantasztikus és természetes ívelt szemöldököt lehet velük rajzolni, mely egész nap fennmarad.


Szerintem nézd meg a makeuplaza hu weboldalt, mert ott sok jó cucc van és az egyik legjobb sminkesbolt Magyarországon. Ráadásul nagyon jól leírnak mindent. Remélem tudtam segíteni.

2012. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A felettem levő hozzászólónak köszönöm! Ennél jobb marketing szöveget még nem olvastam. Van egy új vásárlója a plazanak. Sokat segített a válasz az elindulásban. :)
2017. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!