Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SZTK keretes szemüveget lehet...

SZTK keretes szemüveget lehet még kapni? Ahogy látom, már lecsengett ez a fajta divat.

Figyelt kérdés

Nem divatból szeretném, ezért is örülök, hogy egyre kevesebben hordják. Mindenesetre most döntöttem el(részben ezért is), hogy én szeretnék egy ilyet. Tetszik, ráadásul alapból is szemüveges vagyok, legalább tudnám váltogatni. Arcformámhoz szerintem illene, a stílusom is olyan, amihez megy.

Hol tudnék venni (Nyíregyházán lehetőleg), és kb. mennyibe kerül?

Ha szemüvegboltban veszek, és dioptriás lencsét kérek bele, nem 0ásat, az kb. mennyi?


2012. okt. 30. 10:19
 1/2 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, BP közelében, ha valaki tudna mondani konkrét helyet, nagyon megköszönném én is.
2012. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én már vettem, és minden optikában lehet kapni ilyen keretet :) Pedig azt gondoltam már, hogy nem lehet majd.
2012. nov. 21. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!