Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pink Sugar-t lehet kapni...

Pink Sugar-t lehet kapni Rossmannban vagy Dmben? Vidéken élek és csak ez a két drogéria van itt a közelben.

Figyelt kérdés
Esetleg Müller
2009. aug. 11. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Müllerben tuti, hogy kapsz, DM-ben, Rossmanban nem tudom lehet-e kapni.
2009. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben, Rossmannban nem kapsz. Legalábbis erre felénk. Inkább ajánlom a [link] oldalt. Sokkal olcsóbb a parfümériánál és garantáltan eredeti! Nekem is épp a Pink Sugar volt az első parfümöm, amit onnan rendeltem és nem bántam meg. Féláron jutottam hozzá a Müller, Douglas stb.-hez képest. Nagyon megérte, mert ajándék illatminta is járt hozzá, a posta kihozta és teljesen ingyen, nincs szállítási költség. Én ezt ajánlanám. :)
2009. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Komolyan?? De jó, köszönöm szépen!
2009. aug. 11. 13:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg esetleg a www.parfum.hu-n is. Az kicsit drágább általában, mint az illatfelhő, de a www.napiakciok.hu-n találsz 600 ft-os kupont. Ezzel együtt a 30 ml-es Pink Sugar 3.950 ft a parfüm.hu-n, illatfelhőn 4.200 ft.

A parfumplaza.hu-n 4.600 ft, de ha feliratkozol a hírlevelükre, akkor kapsz egy 500 ft-os kupont ajándékba. Így 4.100 ft lesz. Ja, most jut eszembe, a parfüm.hu-n 2 parfümtől ingyenes csak a kiszállítás!

Én ezt a 3 oldalt szoktam nézni, ha parfümöt rendelek. Ha a nagyobb kiszerelés érdekel, akkor is érdemes megnézni, hogy melyiken az olcsóbb.

A Rossmannban esetleg meg lehet nézni, mert ott vannak különleges parfümök is, jó akcióval.

2009. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még az érdekelne, hogy esetleg ezekről az oldalakról lehet e temékmintát kérni (ingyenes e vagy nem és mi a helyzet a postaköltséggel?)?
2009. aug. 11. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Én a parfüm.hu-tól kérdeztem a termékmintákat. 100-150 ft/db, de kb. 20-at felsoroltam, és csak egy féle volt nekik.

Az illatfelhőnél itt vannak a minták: [link]

Ajándékba mindegyik oldalon adnak egyet, de azt nem választhatod ki, hogy melyiket.

Konkrétan a Pink Sugarból nincs illatminta egyik helyen sem. :(

2009. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A postaköltség ingyenes ezeknél, kiv. parfüm.hu, ott 2 db parfüm rendelésétől ingyenes.
2009. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Még sosem rendeltem ilyesmit netről, nem akarok befürödni..
2009. aug. 11. 16:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármi kérdésed van, vagy bizonytalan vagy valamiben, nyugodtan hívd fel az ügyfélszolgálatukat, vagy írj e-mailt nekik. Én is sokat kérdeztem, és mindenhol nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. A parfümök eredetiségében sem kételkedtem, és tényleg tuti eredeti termékeket kaptam, úgyhogy szerintem bátran rendelj!
2009. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
a Pink Sugar a vattacukorillatú ugye?:)bocsi az OFFért...:D
2010. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!