Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan készítsek tusvonalat?

Hogyan készítsek tusvonalat?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, még soha sem csináltam. Megpróbáltam megcsinálni, de nagyon nem sikerül... Hogyan próbáljam? És amikor a szememet tusozom, akkor az a szemem csukva legyen, amelyiket éppen festem?

2012. nov. 1. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mindenkinek más féle tus jön be(folyékony, filc, gél). szerintem egyszerűbb csukott szemmel, mert közelebb tudsz kerülni a szempilláid tövéhez.


http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+apply+gel..


http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+apply+liq..


youtube-on rengeteg videó van.

2012. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem teljesen csukom be a szemem, csak úgy 90%-ban.

Van folyékony és zselés tusom is, de az utóbbit jobban szeretem, mert tartósabb és szebb vonalat lehet vele húzni.


Bármelyiket is használom, nem egy hosszú vonalat húzok, inkább csak apróbb pöttyöket teszek a szempillám tövébe és összehúzom őket. Utána egy nedves fültisztítóval elegyengetem, hogy egyenletes legyen és korrigálom, ha kell. Utána pedig könnyedén átrajzolom ezt a vonalat, így csak egy, határozottan meghúzott vonal látszik, ami tök jó. :)

2012. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én megtámasztom a kezem az arcomon és apró vonalakból csinálom. sok sok gyakorlás kérdése
2012. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy a kezemet én is megtámasztom. A fürdőszobaszekrény ajtaján is van tükör és azt jobban szeretem tusvonal készítésekor, annak az alján pedig meg tudom támasztani a könyökömet, így nem remeg annyira a kezem. :)
2012. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!