Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire megbízható a parfumpl...

Mennyire megbízható a parfumplaza.hu oldal?

Figyelt kérdés
Már rég óta szeretnék megvenni egy parfümöt, de a Douglas-ben nagyon drága és szeretném valahonnan olcsóbban beszerezni, az EREDETI illatot! A vateráról nem merem... abban nem bízok!

#parfüm #Thierry Mugler #parfümpláza
2012. nov. 3. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem nincs tapasztalatom, de ismerőseim rendeltek már, és eredetinek mondták. Elvileg garanciát vállalnak a parfüm eredetiségére, plusz némely termékük alig olcsóbb, mint a drogériákban, ahogy elnéztem... én is pont karácsonyra szeretnék majd rendelni tőlük, csak bizonytalan vagyok :S
2012. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! És az iParfumeria.hu-ról mi a véleményed?
2012. nov. 3. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
én ismerem a parfumpaza tulaját, tuti eredeti!!
2012. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
eredetileg onnan akartam rendelni, amit kinéztem,pontosan ugyanazon az áron van, mint a parfümplázában! De én azt is hallottam, hogy ezek az internetes parfümériák egy céghez tartoznak (aztán lehet,hogy nem), szóval hogy különbség lehet-e közöttük...nem tudom (első voltam).
2012. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A parfumplaza üzemeltetője a Neutral World Kft. Ugyanez a cég üzemelteti a www.parfumcenter.hu-t is. És sok más parfümwebáruházat is.

Én a parfumcenterrel már megjártam. És nem az ismerősömnek az ismerőse készítette ezt a videót, hanem én saját magam.

http://www.youtube.com/watch?v=5FlTHx8TTw4&feature=related


Mindenki gondoljon, amit akar, és döntse el, hogy eredeti-e a parfüm. A címnek ezért adtam azt, hogy "feltételezhetően hamis".

Ja, ezek a cégek pár hónappal ezelőtt még Age Beaty Kft név alatt futottak. Előtte pár hónappal megint más név alatt.

Vajon egy "becsületes cég" miért változtatja állandóan a Kft nevét, és alakít másik név alatt boltot?


Amúgy meg:

[link]

eredetit árulnak.

2012. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"én ismerem a parfumpaza tulaját, tuti eredeti!!"


Akkor nekem miért küldtek hamis parfümöt?

És miért tették le a telefont bunkó módra, amikor mondtam, hogy hamisat kaptam?


Konkrétan rákérdeztem? Akkor a DM-es termék a hamis? Erre is letették a k_cs_gök a telefont.

2012. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Áhh elnéztem, a parfümorigo az ismerősömé, most nézem facebookon..na a lényeg, hogy ami az övé, tuti eredeti, hamisítványokhoz túl igényes a srác, már csak hírnév szempontjából is.
2012. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer rendeltem tőlük egy elég drága parfümöt (még így is jobban jöttem ki, mint Duglas vagy Müller esetén)és teljesen ugyan olyan volt az illat, csomagolást. Szóval az enyém biztos eredeti volt.
2012. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A parfümpláza hamis parfümöket árul. Vagyis pontosabban "lehetséges!" hogy vannak kisebb márkák, amik esetleg eredetiek. Egy nagyobb ismertebb márkát rendeltem, és én hamisat kaptam. Ez pár éve volt. Azonnal írtam nekik, választ nem kaptam.

Elhiszitek, hogy valaki jön és ideírja, hogy "én eredetit kaptam, ajánlom" hogy ő is egy átlag felhasználó? Nekik érdekük, hogy ne jelenjen meg róluk negatív kritika sehol. Jönnek és véleményezik, hogy "megbízható, eredeti," stb. Nagyon gáz. Ez olyan, mint az Aranyvessző bt. olcsó albérletei, az is nagy átvágás.

Ja és, hogy miért volt hamis? A parfümöm dobozáról ki volt vágva a szám, be volt ragasztva egy ugyanolyan színű színű papírral celluxszal. :DDD Nem hittem el! Az üveg alján nem volt szám, valami ragacs volt rajt, mintha pillanatragasztó lett volna. A parfüm teteje lejárt az üvegről és az illata bár hasonló volt, de mivel az eredetit jól ismerem, nagyon bántotta az orrom. Szóval átvertek. Remélem gyógyszerre költötték a pénzem!

2013. ápr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!