Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy szeretnék átlátszó szempillaspirált, korrektort használni? Milyen márkát ajánlotok belőlük?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell elmondani, vegyél és kész.
2012. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%

mi az isten nyila az az átlátszó szempillaspirál??? hány éves vagy?14-től már kötelező! alatta nem kéne.

szempillaspirálból a legjobb avonos, a neve super extend extrém:

[link]

ez a legjobb,amit valaha használtam és amikor le van árazva csak ezer ft körül van.

korrektort nem használok,de én azt is avonból rendelnék,ott jó minőségben vannak elég jó áron. de am ne a color trendest,mert az nem olyan jó,mint a sima avonos.

ha több vagy mint 14 akk ez alap,ezt el kell fogadnia,ha kevesebb vagy,hát..a szempillaspiri akkor se sok magába.

2012. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok, így egyedül nem tudok elmenni venni
2012. nov. 4. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kötelező a szempillaspirál 14 éves kortól? 12 évesen bőven ráérsz sminkelni magad de ha mindenáron szeretnél akkor max szempillaspirált használj mondd meg anyukádnak aztán vagy megengedi vagy nem
2012. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen: "Anya, szeretnék korrektort meg szempillaspirált használni". Ha megkérdezi miért,elmondod és kész. A többi rajta múlik. Amúgy az átlátszó szempillaspirálnak semmi értelme,gyakorlatilag semmit sem csinál a szempillákkal,akkor már inkább fekete. A korrektor az rendben van,ha a pattanásokat szeretnéd eltüntetni. nem tudom mennyire konzervatív az anyukád,de ha nem engedi meg,az is normális, elvégre eléggé fiatal vagy, ráérsz még.
2012. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a korrektor ok ha vannak bőrhibák a spirál tényleg felesleges, tényleg miylen az az átlátszó spirál? Ha nem csinál semmit végképp semmi értelme.
2012. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
átlátszó spirál..pontosan nem tudom mi az,de SZERINTEM csak annyi hogy összeragadnak tőle a szempilláid,ami baromira ronda.
2012. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

átlátszó spirált az essencetől érdemes,pár száz forint de ha jól tudod használni sokkal jobb eredményt érsz el mint bármelyik nagy márkàs szempilla spirállal,

essence stay all day korrektor ,tartós-jó megéri:)

2014. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!