Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik színpaletta...

Szerintetek melyik színpaletta éri meg a legjobban, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Ma a westendet körbe jártam, hogy találjak matt, egyszerű, nem gyöngyházfényű, tényleg natúr színeket. Ezeket a palletákat, már korábban elmentettem aukciófigyelőbe, és a szállítási idő nekem nem probléma(több holmim jött már messziről, 5 év alatt szereztem némi tapasztalatot).

Van közte olyan, amiben vannak gyöngyházfényű korongok, de a legtöbb szerintem még úgy is gyönyörű és nem tartom túlzásnak.

Melyik éri meg? egyszerűen nem tudok dönteni, de nincs szükségem 3 pallettára, elég egy, amiben van elég szín :)


1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


Köszönöm a segítséget



2012. nov. 7. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
én inkább az utolsót venném meg
2012. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy 88as palettát ebayről? Jobban megéri.
2012. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkorát nem szeretnék, még a 28-as is túlzás, de most nézek google-ba képeket, melyiknek matt a színe :)

megaztán van itthon sminkem, csak kevés a matt, a legtöbb fénylik, csillog és szerintem hétköznapra az "túlzás"

2012. nov. 7. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Sleek i divine paletták is jobbak, a Mua nem annyira tartós, nem annyira pigmentált.

[link]

2012. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lepereg?
2012. nov. 7. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Az uccsó 2-t nem választanám, az tuti valami kínai. Nekem van MUA palettám (Immaculate Collection, 24-es), semmi bajom vele, nagyon szép. Nekem elég pigmentált és tartós is. 1 matt barna szín van csak benne, ami nem jó, mert akármennyit csiszálom rajta az ecsetet nem veszi fel a színt. Szemhéjalapozóval simán kibírja szinte egész nap. Viszont ezeknek a nagy része csillámos, a matt színek meg nem annyira erősek, így inkább ha mattot szeretnél vegyél Sleeket, ahogy már írták előttem is.
2012. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!