Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van különbség a lábra készült...

Van különbség a lábra készült és a hagyományos körömlakk közt?

Figyelt kérdés
Ma láttam akciósan egy nagyon szép színű körömlakkor, csak az volt ráírva, hogy lábra. Miben különbözik kettő? Baj, ha én a kézkörmeimet szeretném lakkozni vele?

2012. nov. 7. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
jééé én még sosem láttam külön lábra valót. biztos csak egy úbbja átverés hogy duplán vegyenek a buta emberek lakkot. Igy dupla pénz. Biztos nem lesz semmi bajod tőle egyébként.
2012. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én is használok eredetileg lákörömre valót a kezemre,semmi bajod nem lesz tőled: )
2012. nov. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mivel a köröm mindkét helyen ugyanaz így logikátlan lenne külön mindkettőre terméket gyártani. Lehet hogy az ecsete másabb egy picit,szerintem nyugodtan használd!
2012. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam :) Első válaszolónak: én láttam már néhány éve is, igaz az is, meg a mostani is Essence márkájú volt.

Akkor kipróbálom, 200Ft-ot szerintem megér. :)

2012. nov. 7. 23:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Inkább kézre találnának ki olyat, ami sokáig tart. Lábon le sem kopik...
2012. nov. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
mert a lábadon védve van azért nem kopik le. A kézre épp ezért találták ki a gél lakkot.
2012. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Annyi a különbség, hogy a lábra való lakkokban általában van valami kis fertőtlenítő szer meg antibakteriálisak.

Nyugodtan használhatod kézen is. :D

Szerintem elég kevés civil ember használ külön lakkot csak kézre és csak lábra. :D Ha meg valami gombád van, akkor leginkább semmilyet se kéne ugye, szóval tényleg nem túl értelmes dolog. :D

2012. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz :)
2012. nov. 9. 15:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak kiváncsiságból ... milyen színű volt, belinkelnéd? Mert majdnem vettem, de nem volt már belőle, de kiváncsi vagyok milyen színt adtak volna 200-ért. :P
2012. nov. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: volt sötétzöld színű, de ténylegesen zöld, nem olyan mint például a Moyra. Volt még egy rózsaszínes-barackszínű is, és egy sötét türkizkék, olyan amilyet legtöbbször a Miss Sporty-nál lehet látni. Meg még volt egy negyedik szín is, de az most nem jut az eszembe.
2012. nov. 10. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!