Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink illik egy fehér...

Milyen smink illik egy fehér ruhához? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
van egy feher ruham,van rajta nehany csillogo kô..ha felvennem fekete magassarkuval milyen szinu sminket keszitsek hozza ..es esetleg tudnatok mondani milyen kiegeszitot vegyek hozza?..
2012. nov. 11. 19:24
 1/3 H* ***** válasza:
Szerintem egy szép barna, vagy fekete füstös smink nagyon csini lenne:) Kiegészítő pedig a ruha formájától, és a frizurától függ:)
2012. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez attòl is függ milyen színű a hajad/bőröd. Ha világos "szìnű" vagy akkor szerintem készíts egy ezüstöset: krémes állagú ezüst szemhéjpúder és felé egy nagyon vékony fekete tusvonal közvetlenül a szempilláid tövébe. Ha bevállalòsabb vagy(és illik az alkalomhoz) vagy sötétebb akkor a fekete-szürke füstös szemek. Húzd ki alul felül a szemedet, és sarírozd el, kis szürke szemhéjpúder és kész:)
2012. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fekete füstöset mondanám én is, egy szép tusvonallal.
2012. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!