Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmösök! Akril festékkel...

Műkörmösök! Akril festékkel vagy UV géllel lehet szebb mintákat festeni?

Figyelt kérdés

a saját körmömre szeretnék mintákat csinálni, de nem tusom, melyik a jobb. ha az UV-s azt ugye nem tudom magamnak mert ahhoz nem értek nem akarom tönkretenni a körmöm, az akrilt viszont nem ismerem... azzal is lehet szép mintákat csinálni? ilyesmiket szeretnék próbálni:


[link]


szóval pöttyöket, vonalakat, de körömlakkal nem a legszebbek...


ha akrilfestéket veszek, azzal lehet? pl:

[link]


sajnos nincs pénzem mindig körmösre...


2012. nov. 12. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem körömlakkal is lehet szépet csinálni csak be kell gyakorolni, minél többször csinálod annál jobban rá áll a kezed!

Akrillal is csinálhatsz a körmödre mintát,de ne hidd hogy azzal sokkal könnyebb! Persze ezt te tudod.

Azt a márkát amit az akrilról linkeltél nem ismerem, de a moyrát, crystal nails eset,2M b.próbáltam és az mind jó volt de a legjobb/olcsóbb a moyra (500 FT ért vettem fodrászkellékesben)

Remélem tudtam segíteni! :)

2012. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A saját körmödön nem fog megmaradni egyik anyag sem. Inkább próbálkozz az akrillal, de fontos, h legyen lakk alatta és fölötte is. Zselével meg ne próbálkozz, mert ha körmösre nincs pénzed anyagokra-eszközökre se lesz.

De egyébként lakkal is lehet szép mintákat festeni, csak kell hozzá venni egy vékony ecsetet, és fontos, hogy ne legyen besűrűsödve a lakk.

2012. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezeket a full egyszerű mintákat bármivel felkenheted, pl lakkal is. Vegyél díszítő lakkot, és pont így meg tudod csinálni.


Amúgy akrillal és zselével is lehet, de felesleges megvenni, ha csak saját körömre akarod,mert két nap után úgyis újra kell csinálni.

2012. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!