Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítsetek! Hogy győzzem meg...

Walaakíí kérdése:

Segítsetek! Hogy győzzem meg anyámat h hagy legyen fülpiercingeem/industriáálom? A beszólásokra nem wook kíváncsi

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Hallod énis ezen gondokoztam h nekem is kéne, nekem az mondjuk meg is volt engedve, de inkább mégse kell mer aztmondják hogy nagyon fáj.. ugyhogy ink nyelv pc-t csináltatok, de anyámék tudta nélkül. mad rájönnek ha már meglesz... nem tudnak vele mit csinálni ha mér benn van. nem fogom kivenni. gondolom neked se vennék ki ha már benn lenne
2012. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
rááááléépett a maaacskaa a biiillentyűzeeetre,hoogy íígy beeszéélsz?
2012. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
de idegesítő vagy.
2012. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell győzködnöd, az ő vére vagy, gondolom ő se sokkal értelmesebb nálad...
2012. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És egy nyelvtantanár tanácsaira sem vagy kíváncsi esetleg? :)
2012. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kivárod, mint minden normális tini, hogy saját felelősségedre saját pénzedből 18 év után megcsináltathasd. Egyébként nem ajánlom, ritkán áll jól az embereknek, és durván fáj, könnyen elfertőződik, begyullad (tapasztalat, én kivettem)
2012. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Látom sok ember nem bír normálisan beszélni see..
2012. nov. 15. 17:35
 8/10 anonim válasza:

Én is ilyet akarok és szerintem anyuék nekem sem engednék meg, még nem kérdeztem meg tőlük, de viszont nekem már van egy tervem, hogy én hogyan fogom rábeszélni őket.:P

Az pedig vagy sikerül, vagy nem. Amúgy te az industrilalon belül milyet szeretnél?

2013. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szeretem az olyan embereket, akiket szépen megkérek hogy ne szóljanak be erre mégis azt csinálják.


azóta egyébként anyám megengedte,és fel is hívtunk egy szalont ahol közölték velem hogy nem fogják megcsinálni.azóta anyámmal megbeszéltem h majd köldök pc.t kapok :D :3 de kárpótlásként csináltathattam még 1 füllyukat C:

2013. aug. 27. 18:38
 10/10 reka.rr válasza:
szia :) nkm van industrialom kb mas fel eve.. hat fajt, nem mondom h nem, na de meg elek, es en sosem gondolok a fajdalonra h megyrk piercerhez, mert csak egy pillanat az egesz ! :) nkm olyan piercer szurta, aki mar igaz bezarta a szalonjat, de aranyos volt es elmehettunk hozza a hazaba.. rokonommal voltam, nem is a szuleimmel, nem nagyon ellenkezett, megcsinalta :) nkm semmi ba j nem volt vele, sőt mondhatni ez a piercingem gyogyult a legjobban :)
2014. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!