Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet 2 het utan cserelni...

Lehet 2 het utan cserelni bizsura?

Figyelt kérdés
2 hete lett lyukasztva a fulem es mar szeretnek bele tenni bizsut? Lehet mar cserelni?

2012. nov. 15. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon korainak tartom ! ráadásul pont bizsura? az arany vagy ezüst jobb lenne de azt se szabad még.
2012. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csivibaba válasza:

Én kicseréltem hamarabb (kevesebb, mint 2 hét). Viszont semmi esetre se tegyél bele bizsut. Nem drágák az ezüst fülbevalók, inkább vegyél azt.

Nekem nem lett semmi bajom. Viszont ez nem jelenti azt, hogy neked sem lesz. Lehet, hogy begyullad, elfertőződik... De ezt itt senki nem fogja tudni neked biztosra megmondani.

2012. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A bizsu kicsit tényleg korai a 2 héthez. Várj, addig pedig arany/ezüst az ajánlott, ahogyan azt írták. Persze egyénfüggő, hogy mit bír ki a füled.
2012. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én anno 3 hét után cseréltem ki bizsura. Négy "frissen lőtt" lyuk volt a fülemben, háromnak meg se kottyant, egy viszont úgy begyulladt, hogy utána már az aranyat sem bírta, hagynom kellett beforrni. Meg is bántam. Úgyhogy szerintem várj még vele.
2012. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Várj még vele. Nem csak azért, mert elfertőződhet, de amit belelőnek fülbevaló az általában vastagabb mit a normál. Ezért ha hamar kicseréled, akkor a kis lyukhoz szokik hozzá a füled és csak nehezen tudod majd később a pl. bizsukat vagy más ezüstöt cserélni benne.
2012. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oke koszonom a valaszokat:)
2012. nov. 15. 15:59
 7/9 Csivibaba válasza:
Tényleg!! 5-ös nagyon jót írt!
2012. nov. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
en magamnak boktem xdd es eloszor is bizsut raktam bele :DDD 2.-3.-lyukat :)
2012. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 2 hét után cseréltem ki... bizsura.... semmi bajom sem lett persze ez egyénfüggő!
2014. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!